Wyjątkowe materiały

Stawiamy na jakość, odpowiedzialne podejście do mody i nowe technologie!

Produkty Dampaì to przede wszystkim całoroczne torby damskie tworzone ze skóry regenerowanej (skóry pochodzącej z recyclingu skóry naturalnej), aksamitnego silikonu czy ultralekkiej pianki EVA.  Te flagowe produkty marki charakteryzują się niezwykłą trwałością i doskonałym wykonaniem. Można je z łatwością modyfikować, zmieniać ich rozmiar oraz dobierać paski.

Dowiedz się więcej

Skóra regenerowana
czyli nowość!

Skóra regenerowana to alternatywa dla tych, dla których noszenie skóry naturalnej jest nieetyczne. Nasz materiał powstaje w procesie recyclingu skóry naturalnej. To skóra tworzona z postprodukcyjnych odpadów pochodzących z obróbki skóry naturalnej. 
To nowość na rynku, dostępna jedynie u nas. Przy tworzeniu produktów skórzanych pozostaje wiele skrawków, które w normalnym procesie niestety nie nadają się do użycia. Dampaì wykorzystał metodę pozwalającą je „odzyskiwać”, co w istotny sposób ogranicza stosowanie naturalnych skór zwierzęcych. .

Jednym zdaniem– skóra regenerowana to skóra powstała z recyclingu resztek skóry. Nie jest to materiał sztuczny i oddaje w pełni charakter skóry naturalnej i jej właściwości.  

Jednocześnie stanowi interesujące i bardziej przyjazne rozwiązanie dla tych, dla których ważna jest nie tylko estetyka produktów, ale również pochodzenie i charakter stosowanych materiałów. 

O skórę regenerowaną dba się podobnie jak o skórę naturalną, z tą różnicą, że jest ona bardziej wytrzymała i odporna. 

Skóra regenerowana powstaje we Włoszech, niedaleko Florencji.

Silikon - pogodoodporna i higieniczna opcja

Silikon to elektrostatyczny, wegański  materiał o doskonałej jakości, odporny na zarysowania oraz zniekształcenia. 

Torby uszyte z tego materiału można prać w pralce i zmywarce. 

Torby damskie wykonane z tego tworzywa doskonale nadają się jako torebki na lato i torebki na zimę. Nie straszna im kapryśna pogoda.

Dodatkowym atutem jest ich zamszowe wykończenie, które jest bardzo przyjemne w dotyku.

Tworzywo EVA - ultralight i ultrastrong!

Tworzywo EVA to antytoksyczny, antyalergiczny, wegański oraz certyfikowany materiał używany do produkcji m.in. zabawek dla dzieci, odporny na uszkodzenia. Łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu. Materiał pochodzi z rejonu Toskanii.

Torby damskie wykonane z tego materiału są bardzo lekkie i bardzo wytrzymałe na wszelkie zarysowania.