Wyjątkowa skórzana torba damska na specjalne zamówienie

Ventosa: pochodząca z wiatru

Ventosa to wyjątkowy projekt Simony Giovannetti.  Z pewnością kojarzy się z podróżą, przestrzenią i ma w sobie radość życia.

Bardzo elegancka, wyjątkowa i duża torba damska, co więcej, wykonana ręcznie ze specjalnie wyselekcjonowanej, najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej, pochodzącej z rejonu Florencji.  Podsumowując, to torba damska na ramię, z przeplatanymi skórzanymi rzemieniami o szerokości 3 mm, w kolorze: czarnym, żółtym lub białym. 

Torba powstaje na wyspie Elba, a projekt współfinansuje program resocjalizacji więźniów. Bardzo ważnym jest, że każdy element torby wykonywany jest wyłącznie na zamówienie i jest wyjątkowy.

W przeciwieństwie do innych toreb, produkcja takiej torby jest przede wszystkim niewątpliwie pracochłonna, dlatego termin oczekiwania na torbę to 3 – 4 tyg.

Wysokość maksymalna torby – 34 cm, a szerokość maksymalna 54 cm. Wysokość maksymalna torby wraz z paskiem – 65 cm. Długość paska – 44 cm.

Korpus torby wykonany jest ze skóry w wykończeniu groszkowym, podczas gdy dół torby z bardzo mocnej skóry gładkiej. Ponadto, spód torby jest specjalnie wzmocniony, aby torba nie traciła formy.

Co więcej, do torby dołączony jest chwost z kulami wykonanymi z wysokiej jakości mas akrylowych (te same kule są elementami biżuterii Dampai).

Wnętrze torby damskiej wypełnia aksamitna, czarna podszewka. W środku torby znajduje się skórzane logo marki oraz kieszonka.

Reasumując, torba damska Ventosa to małe dzieło sztuki 🙂

Zamówienie za przedpłatą. Cena 2450 zł

Ventosa

Wyjątkowa, skórzana, ręcznie wykonywana torba

Skontaktuj się z nami

W celu zamówienia Ventosy prosimy o kontakt telefoniczny 795 639 718 lub mailowo shop@dampaiwarsaw.pl. Zapraszamy również do naszego Showroomu ul. Walecznych 27 lok. 10 03-916 Warszawa

Zespół Dampai Warsaw

Skórzana torba Ventosa

Detale wykonania

Ventosa

czarne rzemienie

Ventosa

ręcznie wykonywane przeszycia

Ventosa

Zółte rzemienie

Ventosa

ręcznie wykonywane przeszycia

Ventosa

Oryginalne dodatki do torby

Ventosa

czarne przeszycia

Ventosa

czarne przeszycia