prosta historia, bo takie są najlepsze

O nas

Z Elby do Polski.
Na damskie torebki i kolorową, niezwykłą biżuterię Dampaì natknęłam się podczas jednych z moich włoskich wakacji na Elbie.
Zachwyciły mnie swoją oryginalnością
i urzekły wygodą.

Ujął mnie ich intrygujący koncept,
jakość i wytrzymałość materiałów oraz atrakcyjny design. Absolutnie każda kobieta, która chce się wyróżnić z tłumu, znajdzie tutaj coś dla siebie. Torby damskie  Dampaì są inne niż wszystkie. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji . Ich niewątpliwym atutem jest etyczna i wegańska produkcja.  Klasyka w nowoczesnym wydaniu – czegóż chcieć więcej?

Why Dampaì?

Najpierw była miłość od pierwszego wejrzenia, a potem do głosu doszedł rozsądek. Testowałam produkty marki przez ponad rok, zanim ostatecznie podjęłam decyzję, że marka otrzyma polską szansę. Butik Dampaì został otwarty na Saskiej Kępie w Warszawie. Ta dzielnica, o wyjątkowym, artystycznym charakterze doskonale oddaje klimat marki. 

Cieszę się, że mogę zaprosić Was do świata Dampaì. Jestem pewna, że nasze produkty sprawdzą się u Was równie dobrze, jak u mnie, przynosząc Wam wiele radości.

Zapraszam!

Kolorowych dni,

Karolina, właścicielka butiku Dampaì Warsaw Store

Zespół Dampai

Dampaì tworzą fantastyczni ludzie.  Znajduje to odzwierciedlenie w produktach marki. Przepełnionych kolorami, słońcem, dobrą energią. To produkty pogodoodporne, jak mawiają nasi Klienci. I mają rację! To torebki na każdą okazję i pogodę.

Dampaì is easy, is fun, is smart… it’s you.

Odpowiedzialna moda

Dampaì reprezentuje odpowiedzialne podejście do mody . Ogranicza zużycie skór zwierzęcych, do produkcji toreb i biżuterii. Wykorzystuje silikon i inne nietoksyczne, antyalergiczne i przyjazne środowisku materiały, jak np. EVA. Wykorzystuje ponadczasowe formy, dzięki czemu zakupiony produkt przetrwa próbę czasu i pozostanie z nami na długo.