prosta historia, bo takie są najlepsze

O nas

Z Elby do Polski.
Na damskie torebki i kolorową, niezwykłą biżuterię Dampaì natknęłam się podczas jednych z moich włoskich wakacji na Elbie.
Zachwyciły mnie swoją oryginalnością
i urzekły wygodą.

Ujął mnie oczywiście ich intrygujący koncept,
jakość i wytrzymałość materiałów oraz atrakcyjny design. Absolutnie każda kobieta, która chce się wyróżnić z tłumu, znajdzie tutaj coś dla siebie. Torby damskie  Dampaì są inne niż wszystkie. Idealne sprawdzą się w każdej sytuacji . Ich niewątpliwym atutem jest etyczna i wegańska produkcja.  Klasyka w nowoczesnym wydaniu – czegóż chcieć więcej? Klasyczne torebki, proste formy, jakość wykonania. Podsumowując, torby Dampaì to strzał w dziesiątkę!

Why Dampaì?

Najpierw była miłość od pierwszego wejrzenia, a potem do głosu doszedł rozsądek. Testowałam produkty marki przez ponad rok, zanim ostatecznie podjęłam decyzję, że marka otrzyma polską szansę. Butik Dampaì został otwarty na Saskiej Kępie w Warszawie, ponieważ to dzielnica, o wyjątkowym, artystycznym charakterze doskonale oddaje klimat marki. 

Naprawdę cieszę się bardzo, że mogę zaprosić Was do świata Dampaì. Jestem pewna, że nasze produkty sprawdzą się u Was równie dobrze, jak u mnie, przynosząc Wam wiele radości. Duże torby, małe torebki, ufam, że każda sprawi Wam radość, tak, jak mi!

Zapraszam!

Kolorowych dni,

Karolina, właścicielka butiku Dampaì Warsaw Store

Zespół Dampai

Dampaì tworzą fantastyczni ludzie.  Znajduje to odzwierciedlenie w produktach marki. Damskie torebki Dampaì przepełniają kolory, słońce, dobra energia. To produkty pogodoodporne, jak mawiają nasi Klienci. I mają rację! To torebki na każdą okazję i pogodę. Są to torebki wodoodporne, łatwe w utrzymaniu, piękne i wygodne 🙂

Dampaì is easy, is fun, is smart… it’s you.

Odpowiedzialna moda

Dampaì reprezentuje odpowiedzialne podejście do mody . Ogranicza zużycie skór zwierzęcych, do produkcji toreb damskich i biżuterii. Wykorzystuje silikon i inne nietoksyczne, antyalergiczne i przyjazne środowisku materiały, jak np. EVA. Wykorzystuje ponadczasowe formy, dzięki czemu zakupiony produkt przetrwa próbę czasu i pozostanie z nami na długo.

Nasze wegańskie torby, jak torby ze skóry naturalnej regenerowanej to odpowiedź na problemy dzisiejszych czasów!