Dampaì to manufaktura, a nie masowa, sieciowa produkcja. Ważna jest dla nas odpowiedzialna moda. Każdy nowy produkt jest projektowany i starannie dopracowywany pod czujnym okiem właścicielki marki. Zanim zostanie oddany w ręce klienta jest odpowiednio testowany pod kątem jakości, bowiem Dampaì to odpowiedź na potrzeby świadomych konsumentów.

Produkty Dampaì są projektowane i powstają głównie we Włoszech, w rejonie Toskanii. Część z nich tworzona jest ręcznie (handmade) również w ramach akcji resocjalizacji włoskich więźniów przebywających w więzieniu w Porto Azzurro. Właścicielka marki wierzy, że zapewnienie pracy na godziwych warunkach jest dobrym rozwiązaniem, aby wspomóc rodziny osób, które wiele lat spędzają w izolacji.

Wszystkie produkty Dampaì są elegancko i pomysłowo pakowane, co jest dodatkowym atutem i sprawdza się szczególnie w sytuacji, gdy chcemy podarować komuś coś niezwykłego.

 
alt

Torby

Wszystkie torby Dampaì są inspirowane formami architektonicznymi. Są zaprojektowane tak, aby każdy użytkownik mógł korzystać z nich na wiele sposobów, zmieniając ich kształt i rozmiar, a także personalizować je przy użyciu zamiennych akcesoriów takich jak: skórzane paski, plastikowe i metalowe łańcuszki, rzemienie oraz linowe sznurki. Do każdej z toreb dołączamy instrukcję informującą o możliwościach personalizujących i sposobie ich dostosowywania. Odpowiedzialna moda to moda, która służy dłużej niż jeden sezon.

Biżuteria

W ofercie Dampaì  można znaleźć kulki, zapinki oraz różnej długości kauczukowe rzemienie. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że biżuterię Dampaì budują elementy niemożliwe do personalizacji. Nic bardziej mylnego. Niezliczone ilości kombinacji kolorów i długości naszyjników, pierścionki z wymiennymi częściami – to wszystko tworzy wspaniałą przestrzeń do własnej aranżacji i kreatywności. W Dampaì nie ma złych rozwiązań, można wybierać i łączyć elementy do woli. Biżuterię marki możemy nosić przez cały rok. Zarówno do zwiewnej sukienki, jak i zimowego płaszcza. Co ważne biżuteria nie zawiera niklu i jest przyjazna dla alergików.

Zapraszamy na nasz Instagram po więcej inspiracji

alt