Odpowiedzialna moda

Dampaì to oczywiście manufaktura toreb i biżuterii, a nie masowa, sieciowa produkcja. Wyznajemy odpowiedzialne podejście do mody. Każdy nowy produkt projektujemy i starannie dopracowujemy pod czujnym okiem właścicielki marki. Zanim oddamy go w ręce klienta, odpowiednio go testujemy pod kątem jakości, ponieważ Dampaì to odpowiedź na potrzeby świadomych konsumentów, którzy szukają ciekawych toreb na lata.

Unikalne torebki damskie i kolorowa biżuteria Dampaì są projektowane i powstają  we Włoszech, w rejonie Toskanii. Część z nich wytwarzamy ręcznie (handmade) również w ramach akcji resocjalizacji włoskich więźniów przebywających w więzieniu w Porto Azzurro. Właścicielka marki wierzy, że zapewnienie pracy na godziwych warunkach jestna pewno dobrym rozwiązaniem, aby wspomóc rodziny osób, które wiele lat spędzają w izolacji.

Wszystkie produkty, torby Dampaì  i biżuteria Dampaì  elegancko i pomysłowo pakujemy, co jest jeszcze dodatkowym atutem i sprawdza się szczególnie, gdy chcemy podarować komuś coś niezwykłego.

Podsumowując, piękne, wygodne, ale i eleganckie torby, oryginalne wzornictwo, jakościowe produkty – to nasza dewiza.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Torebki - jedna torebka mnóstwo opcji

Wszyscy wiemy, że klasyka w nowoczesnej formie broni się sama. A jak do tego dorzucimy jeszcze inność formy i doskonały materiał – to sukces jest już murowany.
Oryginalne torby damskie Dampaì stworzyła architekta. Dlatego są zaprojektowane tak, aby każdy użytkownik mógł korzystać z nich na wiele sposobów, zmieniając ich kształt i rozmiar, a także personalizować je przy użyciu zamiennych akcesoriów takich jak: skórzane paski, plastikowe i metalowe łańcuszki, rzemienie oraz linowe sznurki.  Unikalne torby mogą być noszone jako: torby na ramię, przez ramię, czy do ręki. Doskonale sprawdzą się jako torby do pracy, ale również jako torby po pracy. Możesz wyjść z dużą torbą, a wrócić z małą. Wszystko zależy, jak ją zapniesz.
Do każdej z toreb dołączamy instrukcję informującą o możliwościach personalizujących i sposobie ich dostosowywania.

NIE TYLKO TOREBKI…

Biżuteria - personalizacja i wygoda

Niezliczone ilości kombinacji kolorów i długości naszyjników, pierścionki z wymiennymi częściami to wszystko tworzy wspaniałą przestrzeń do własnej aranżacji i kreatywności.
W Dampaì nie ma złych rozwiązań, można wybierać i łączyć elementy do woli. Kolorowe naszyjniki, bransoletki, czy pierścionki marki możemy nosić przez cały rok. Zarówno do zwiewnej sukienki, jak i zimowego płaszcza. 
Co ważne biżuteria nie zawiera niklu i jest przyjazna dla alergików.